7 Ocak 2013 Pazartesi

Blogum 1 yaşında :)

Yazdıkça mutlu hissediyorum. Tek amacım kelimelerimle barışmak. Kendimi tanımak için yazarken büyümek.  Kendi içinde çıktığın yolculuğun keyfine varmak. Mutluluğun harflere işlediğini görmek. Bir de satırlarını okuyup, başka yüreklerde yankılandığını hissediyorsan, yazmanın tarifi mümkün olmayan keyfini yaşarsın. Bu keyfi adımlayalı blogumda bir sene oldu. Bir senede damla damla birikti, berrak bir suya dönüştü yazdıklarım. Okundukça berraklaştı. Eğer paylaşıyorsanız kıymetlidir satırlar, kendine küsmüş bir ruhtan beklenemez kağıda dökülecek güç. Birinci yılında blogumu takip eden, okuyan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. 

Varlığımıza bir alamet yazılanlar, en büyük iddiamız saf bir dimağdan süzülüp, sevgi dolu bir kalbe dokunması satırların. Blogum daha yeni yeni ayaklarının üzerinde durmaya başladı. Yazılanlar da naçizane bir bebeğin dilinden dökülen ilk kelimeler. Zamanın şahitliğini tutan satırların aynasına bakan satırlarım, halinden memnun olmaya aç, aç ki yazdıkça büyüsün uyumakta olan ilham...

Sevgiyle...

6 yorum:

 1. Nice mutlu, umutlu, başarılı yıllara...

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar,

  "Bir de satırlarını okuyup, başka yüreklerde yankılandığını hissediyorsan, yazmanın tarifi mümkün olmayan keyfini yaşarsın."

  İşte, sizin yukarıya alıntısını yaparak paylaştığım cümleniz herşeyi o kadar güzel anlatıyor ki; fazla söze ne hacet derken, daha nice yıllara diyorum. İnşallah okuyanız ve takipçiniz çok olur. Her bloğunuzu okumaya ve paylaşmaya gelemedim ama, inşallah bundan sonra daha sık uğramaya gayret edeceğim.

  Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun efendim, saygılarımla.

  YanıtlaSil
 3. Tebrikler... Uzun yıllar burada olmanızı dilerim..

  YanıtlaSil
 4. Gül yüzlü canım arkadaşım, herşeyin en güzelini hak ediyorsun, yüreğindeki ilham, yüzündeki tebessüm eksik olmasın hiç :)
  Başarılarının devamını dilerim..

  YanıtlaSil
 5. Nice nice güzel paylaşımlarla dolu yıllara canım :))

  YanıtlaSil
 6. Hepinize kocaman tesekkur ederim:)

  YanıtlaSil

© Yazı Dünyam, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena